Ücretlendirme

Öte yandan bir diğer merak edilen durumda Sohbet Hattı Ücretlendirme olsa gerek. Bu durumla alakalı da sitemiz hemen kendisini ve kalitesini belli ediyor çünkü piyasanın en düşün ücretlendirmesi olan 4,95TL üzerinden bu bayanlarla dilediğiniz gibi sohbet edebilme seçeneğini sizlere sunuyor.

Bir de bayanlarımızın kalitesi asla tartışılmaya açık değildir. Fetişlerinizi de anlar ve sizi seks sohbet sırasında gerçekten de sınırsız şekilde eğlendirirler. Zaten uzman kadınlarda erkeklerini her zaman böyle eğlendirmelidir ama sizler eğer ücretsiz hatları kullanarak bayan arkadaşlarla takılmak isterseniz önünde sonunda muhakkak seks konu olamaz ama ne zaman ve ne şartlarda bunu asla bilemezsiniz.

Bu nedenle de seçim sizin diyoruz… bir de sitemizde en önemli durum kullanıcıların konum özelliği açık bayanların tümünü sadece illere göre değil aynı zamanda yakın & uzak durumuna göre de sıralayabilmesidir. Bu durum bu bayanlarla reelde de zaman geçirebilmek demek…

Sohbet Hattı Ücretlendirme

sohbet hattı ücretlendirme

sohbet hattı ücretlendirme

Genel anlamda erkekleri sohbet hattı kullanırken merak ettikleri en önemli durum ücretlendirmedir. Kadınların belirlediği bir durum değildir bu, bu durumu siteler belirler ve kafalarına göre fiyatlandırma yapmaları tabii ki rekabet edecekleri yapı yokken çok yüksek ücretler istemelerine neden olur ama… sohbet hattı ücretlendirme bu aralar tüm piyasalarda düşük çünkü işini çok iyi yapan sitemiz var… en düşük ücretlendirme olan 5,95TL üzerinden en kaliteli sohbetleri elde etmenize neden oluyoruz.

Kaliteli zaman geçirmek isteyen beyleri bekleriz ama durun… ödeme yapmadan yani ücretsiz olarak da bu bayanlarla sohbet edebilir misiniz tabii ki her zaman. Sitemizde ücretsiz olarak sohbet eden, arkadaşlık arayan bayanlar da var ve o bayanlar sizinle sohbet ederken sizden ödeme beklenmez üstelik biz bu durumda sizlerden ödeme almadığımız gibi panel özelliklerimizin tamamını da kullanımınıza sunuyoruz. Sitemizdeki paneller sadece güvenlik ile alakalı değildir.

Aynı zamanda bu paneller Skype sohbet gibi görüntülü sohbet edebilmenizi ya da resim, video gönderip alabilmenizi imkanlı hale getirir. Önemli bir şey değil mi?

sohbet hattı ücretlendirme

sohbet hattı ücretlendirme

Sitemizdeki kullanıcılarımızın her biri bizim için değerlidir, onların bizi kullandıkları için mutlu olduklarını bilmek bizim için önemlidir bu nedenle de panellerimizi sohbet hattı üzerinde ücretli ya da ücretsiz demeden her görüşmeye açıyoruz ama kadınlarla seks konuşmak sizin için önemliyse… bu durumda özellikle de ücretsiz hatlarda çok da aceleci olmamalısınız.

Bu sadece bir tavsiye. Aslında evet oradaki kadınlar da yanıyor ve söndürülmeleri gerek ama en kaliteli erkeklerle zaman geçirmek istiyorlar bu nedenle de önce sizin ne kadar beyefendi olduğunuzdan emin olmak isterler… erkekler olarak seksi her ne kadar çok isterseniz isteyin bunu bayanlara belli etmeyin gerçekten de bu durum sizin kazanmanız demektir.

Bir de sitemizin konum verisine göre yakın – uzak mesafe belirterek sıralama yapması da sizin bu kadınlarla reelde sohbete devam etme şansınızı artırır. Bu yanıyla da sitemiz tüm sohbet hatlarının önündedir. Bu özellik sadece bizlere aittir ve sizin kullanımınız için tamamen ücretsizdir.

Lakin Sohbet Hattı Ücretlendirmemiz piyasanın en düşüğüdür, 4,95TL. bu rakamdan sizlere hizmet veriyoruz çünkü sitemiz kullanıcılarının her zaman memnun kalmasına gerçekten de değer veriyoruz. Türkiye’de her ilde olan ve kullanıcı sayısı bakımından en kalabalık olan sohbet ağı olmamız tabii ki bazı sorumlulukları da beraberinde getiriyor.

Biz daha fazla memnun kullanıcı görmek istiyoruz ve fiyatlarımız da bu nedenle düşük ama ücretsiz seçeneklerde de panelimizi kullansa kullanıcılarımız bu durumda ek ödeme asla almayız. Üstelik panellerimiz telefon görüşmesi ya da sms sırasında asla karşı tarafa sizin bilgilerinizin iletilmesine müsaade etmez öte yandan medya gönderme ve alma aşamalarında da panelimiz uçtan uca şifreli olduğu için sorunsuz bir şekilde kullanım gerçekleştirebilirsiniz. Evet özellikle de bayanlar için bu durum önemlidir e neden bu kadar çok ücretsiz sohbet eden bayan var sanıyorsunuz?