Trabzonda Kız Arkadaş Arıyorum

Değerlendirme:
5/5
İsim: Pakize
ilgisini Çeken Muhabbet: Trabzon Sohbet Hattı
İletişim: 003535157320
Hemen Ara

Selamlar Trabzon’da yaşayan birisi olarak ben de kız arkadaş arayan kişilerden birisiyim.Artık canıma tak etti ne yapsam olmuyor ama Sicaksohbethatlari sayesinde burada tanıştığım birisiyle ilgili bilgiler vermek istiyorum.

İsmim Necati doğma büyüme Trabzonluyum, 24 yaşındayım biraz içine kapanık asosyal birisi olduğum için kızlarla aram çok iyi olduğu söylenemez o yüzden internette gezinerek kız arkadaş bakıyorum bu siteye girdiğimde karşılaştığım numaraları arayarak sohbet etmeye başladım.

Belgin adında bir kızla tanıştım ve bana yaklaşık 1,5 saat ilgi gösterdi aramızda ki sohbet gerçekten takdire şayan şekildeydi.Yeni insanlarla tanışmayı seven birisiyim hiç konu cinsellikten açılmamışken bizim normal havadan sudan sohbetlerimiz cinselliğe kadar geldi.

Belgin’inde Trabzonlu olması benim için avantajdı, bayağı sohbet ettik.21 yaşında bir telekız olduğunu ve beni çok beyefendi bulduğunu falan söyledi açıkçası her cümlesi beni derinden etkiliyordu sadece fotoğrafını gördüğünüz birisiyle telefonda ilişkiye girmek ne kadar garip değil mi? 🙂 belki de fotoğrafın sahibi değil ama sesi çok güzel sonuçta sesi güzel olan insanların kendisi de güzeldir, öyle derler.

Trabzon’da sohbet etmek isteyen arkadaşlarım olursa bu siteyi kullanabilirler.

İlgili Kategoriler
İlgili Etiketler