Telefonun Diğer Ucunda Cansu

Değerlendirme:
5/5
İsim: Sabiha
ilgisini Çeken Muhabbet: Telefonda Sex
İletişim: 003535157320
Hemen Ara

Sex Hikayeleri

Selamlar sevgili Sicaksohbethatlari sakinleri, ismim Onur sizlerle bir deneyim paylaşmak istiyorum.Ama öncesinde kendimden bahsedip birazda olsa kendinize oranla kıyaslamanızı sağlamayı düşünüyorum. Telefonun Diğer Ucunda Cansu hikayemi sizlerle paylaşacağım.

İstanbul’da yaşıyorum, bir yazılım şirketinde Junior yazılımcıyım 26 yaşında olmam ve genç kalmam beni her zaman cinsel konulara biaz düşkün olmama sebep oldu ki sanırım bu kadar çok abaza bir karakter haline geldim.
Mecidiyeköy’de arkadaşlarla haftasonu kahvesinde muhabbet açıldı, telefonda sex denen bir teknoloji varmış sağolsunlar onlar sayesinde öğrendim ve geçen hafta sohbethatti.org sitesini buldum facebooktan şöyle bi ziyaret edeyim dedim ve geldim buraya, listede ki kızlardan birini aradım ve başladım sohbet etmeye.

Kız Numaraları

Normalde ben bant kaydı vesaire bekliyordum ama gerçekten karşımda benim gibi insan zarif ve ses tonu erotik bir bayan konuşuyordu, bana sadece cinsel yaklaşımları ile değil dertlerime ortakçı olmasıylada gönlümü o an fethetti yaklaşık 32 dakika konuştuk ve sonunda hunharca bir fışkırtma ile zirve yaptım.

Sonrasında ise bana gelen mesaj direktmen şöyleydi ;

Sitenin görüş bildir kısmından bu yazıyı yazıyorum, umarım yayınlayıp diğer kullanıcılarıda bilgilendirirsiniz.Teşekkürler.

İlgili Kategoriler
İlgili Etiketler