Seksi Kız Numaraları

Değerlendirme:
5/5
İsim: Özlem
ilgisini Çeken Muhabbet: Seksi Kız Numaraları
İletişim: 003535157320
Hemen Ara

Genellikle biz erkekler olayın hep şu yönüne bakıyoruz.Bi kızın boyu, Saçları, gamzeleri vesaire gibi durumlara takılıyoruz.Yani saçları görünmeyen bi kızın güzel olduğunu kestiremiyormuyuz bunu bi düşünelim ?

Kesinlikle bu görüşe katılmıyorum sevgili okurlar çünkü bir kadının güzelliği saçları ile değil, gözlerinde ki ve suratında ki gülümsemeler ile anlaşılacak bir durumdur o yüzdendir ki bu konuları düşünmekte fayda var.

Sicaksohbethatlari yazarı olarak bugün sizlerle bu güzel ve ateşli kadınların numaralarını paylaşacağım.Umuyoruz ki ettiğiniz sohbetlerde sizi mutlu edecek konular bulursunuz.Başlığın alt kısımlarında bulunan kızların numaralarını arayıp kızlarla sohbet edebilirsiniz.

Kadınlar hakkında yıllardır söylentiler var toplumumuzda bir dışlama söz konusu, her ne kadar faşist bir ülkede yaşamıyoruz desek bile de malesef bu ithamlar yerine göre gerçek. Bir kadın istediği yerde istediğini yapar bu kendi tarafında yaptığı muhasebedir, bir başkasını ilgilendirmez bir başkasının alay konusu olamaz.

Özellikle televizyon dizilerinde görüyoruz, ateşli kadınlar nedense hep böyle arka saflarda yer alıyor, hatta hiç dizilere konu dahi edilmiyor.Neden ? ; Bizim insanımızın kadın fobisi var onları ekranda görmek istemiyor buna kişisel eleştirimi yapmak istiyorum..

Sokakta, markette, her yerde gördüğün kişiyi neden televizyon dizilerinde yada televizyon programlarında görmek istemiyorsun kardeşim ?

İşte konunun kısaca özeti bu malesef. Konuyu fazla uzatmadan sayfamızın üst kısımlarınadan  bayanları arayıp sohbet edebilirsiniz.

İlgili Kategoriler