Ben Kızı Babam Annesini Sikti

Değerlendirme:
5/5
İsim: Afet
ilgisini Çeken Muhabbet: Sex Hikayeleri
İletişim: 003535157320
Hemen Ara

Merhaba arkadaşlar yeni bir seks hikayesi ile sizlerleyiz. Seks Hikayenizi göndermek için iletişim sayfasından yararlanabilirsiniz. Sizden gelen seks hikayelerini de paylaşalım.

Adım barış. 22 yaşındayım. Babamla birlikte oto tamir dükkanımız var. Bizim binaya anne kız taşındı annem bize dolaplarını kurun dedi gittik kurmaya Banu 18 yaşından annesi Belkız 39 yaşında annem onların yerleşmesine yardım etti benle babam da ikisinin yatak odalarını kurduk.

Anne kız rahattı. Askılı bluz ile şort giymişlerdi. Gözlerim sürekli göğüslerine kayıyordu. Kurma işi bitti benle babam eve geçtik babama kızı ben alayım annesini sen al dedim olur da annen beni keser dedi planı yaptık önce ben Banuyu ayarlayacaktım annesi sonra.

Annem geldi açık açık Banu güzel kız aramızı yap dedim annem bende sevdim hem güzel kız hemde saygılı biraz geçsin annesi ile konuşurum dedi. Banu ile sürekli konuşuyoruz. Sürekli beni eve tamir için çağırıyorlar ev içi kıyafetleri beni bitiriyordu. Bir gün yine gittim yemeğe de kaldım Belkıs abla aile gibi olduk severim böyle komşulukları dedi öyle güzel oldu dedim. Yemek yedik siz takılın ben sizin eve geçip annenle kahve içerim dedi.

Banu dedi sen çay mı kahve mı dedi elinden ne olsa içerim dedim kahve yaptı geldi sohbet ediyoruz konuyu erkek arkadaşına getirdim. Yok deyince oh çektim neden oh çektin dedi biraz duraksadım senin gibi güzel kız komşum iken başkasıyla görüşmesi beni deli ederdi dedim. Çok mu seviyorsun beni dedi çok seviyorum dedim.

Kalktı elimdeki kahve fincanını alıp mutfağa gitti bende peşinden gittim. Beline sarıldım sonra kendime çevirdim sevişmeye başladık salona geçtik dans edip sevişmeye başladık sonra kucağıma oturdu üstündeki bluzu çıkardım göğüslerine yumuldum yalamaya başladım sonra oda tişörtümü çıkardı sevişmeye devam ettik.

Belkıs abla gelmiş farkına varmadık kolay gelsin deyince kendimize geldik Banu göğüslerini kapatıp anne dedi kekeleyerek Belkıs abla kızım korkma olur böyle şeyler evden bir şey almaya geldim sizde hazırlanın barışlara gidiyoruz dedi Banu gidip sutyen takip tişört giydi.

Bizim eve geçtik Banu utanıyordu. Belkıs abla anneme babama oğlunuz kızımın namusunu kirletti temizleyecek dedi ama ses tonu sakindi. Banu anne bir şey olmadı dedi olsun olmasın artık senin erkeğin dedi. Babam Belkıs hanım tabi ki de barış ortada bırakmaz dedi. Annemde oğlum gerekeni yapar dedi.

Belkıs abla evlensinler demiyorum ama hevesini alıp bırakmasın artık barış istediği zaman gelebilir bize kızım onun sorun yok sadece bir iki ayda ortada bırakmasın dedi. Bırakmam dedim o zaman Banuyu al aşağı inin bu gece eve gelmiyorum ilk gecenizin tadını çıkarın dedi. Şok oldum.

Biz Banu ile aşağı onların evine geçince sonradan babam söyledi. Belkıs kızının güvenilir bir erkekle evlenmese de her şeyi yaşayıp hayatı öğrenmesini istiyormuş. Banu ile aşağı indik ne yapalım dedim bilmem dedi. Dudaklarına yapıştım sevişmeye başladık onu soydum oda beni soydu annesinin yatak odasına götürdüm sevişmeye devam ettik sonra yatağa uzandırdım sertleşmeye başlayan yarrağımı amına yerleştirdim yavaş yavaş girdim sonra birden kökledim çığlık attı boşalana kadar pompaladım oda çıkar diye yalvardı sonra üstüne boşaldım ağladı ağlama artık benim karımsın dedim sevişerek uyuduk. Hikayem yayınlanırsa devamı gelir

Sizler de seks hikayelerinizi bizlere göndermek isterseniz iletişim sayfasına tıklamanız yeterli.

İlgili Kategoriler