Ateşli Kadın Nasıl Anlaşılır ?

Her zamanda sohbet konularına yer verecek değiliz ara ara bilgilendirmelerimizi yapmamız gerek, durum bu şekilde iken cinselsohbetchat sitesinde aktif yazarlık yaptığım bu dönemlerde.Bendeniz Hazal ile kadınlar hakkında merak ettiğiniz konulara ara ara yer vereceğim. telefon sex
Bu soruyu erkeklere sorayım öncellikle siz hangi aralıklarda hangi durumlarda cinsel arzularınız kabarıyor.Yada nasıl manzaralar ile karşılaştığınızda.Sonuçta cinsiyet farketmeksizin insanız, libidolarımızı belirleyen şey aslında hormon seviyeledir. Ama nedense kadınlar erkeklere nazaren çok daha fazla cinsel isteği olan canlı türüdür.

Tabi kadınlar bunu her ne kadar size belli etmeselerde. Siz erkekler’e göre bu kadar ateşli olan kişiler neden bu hallerini dışarı vurmuyorlar diye soracak olursanız cevap gayet net, dirayetli olmanın ne demek olduğunu çok iyi biliyorlar.

Aslında ateşli kelimesi bizim yazımızda yeri yok ama hali hazırda ki bu durumu anlatabileceğimiz en doğru kelime olduğu için kullandık ziyaretçilerimize bu bağlamda özür diliyoruz.

Yaklaştığınızda nefesinden ve teninden tarifi zor ama tuhaf bir koku alıyorsanız.Genellikle o durumdadır.Bunun bilimsel bir sebebi var, araştırıp başka kaynaklarda detaylı şekilde okuyabilirsiniz.Hatta bazı kadınlarda abartılı bir şekilde olduğu için yaklaştığınızda vajinasında akıntı haline gelen sıvının kokusu burnunuza gelmesi çok mümkündür.

Kalça ve bel kavramı ; Şöyle düşünelim Erkekler dışarda poposu büyük, hatta poposunu sallaya sallaya yürüyen kadınları görünce acaip zevk alırlar.Yanlış anlaşılma olmadan örnek vermek gerekirse bir fitness merkezinde veya club’lerde kalçasını normal günlük iş yaparmış gibi ustalıkla kıvırıyorsa o kadının istekli bir hal içinde olduğu durumlar olabilir.dert sohbet hattı

Şimdilik bu bilgileri verebilirim, tabi kadınları anlamak zor bir sanattır.Vakit buldukça eklemeler ve yeni bilgiler vereceğim teşekkür ederim.