Arkadaşlık Telefon Hatları

Değerlendirme:
5/5
İsim: Asel
ilgisini Çeken Muhabbet: Sohbet Arkadaşlığı
İletişim: 003535157320
Hemen Ara

Son konumuz arkadaşlık telefon hatları üzerinde yaşanan arkadaşlıklar gerçek midir? Daha önce bu alemi topyekün eleştiren insanlar cinsel hazların gerçek olduğunu gerçekten de iyi hissettirdiği kabul etmiş olsa gerek ki şimdi sadece samimiyetini (arkadaşlığın yakınlık derecesini) hissettiriyor.

Telefonda da olsa aslında internet yani sanal alem evet burası ama bu soruya cevap verirken Amerikan ve İsviçre iş birliği ile üretilen internet (bu iki ülkenin çabasıdır internet haberiniz olsun) zamanla kaç kişinin yuva kurmasına neden oldu acaba? Evet bu da çok önemlidir ne de olsa internet sayesinde evlenenlerin sayısı hiç de azımsanmayacak kadar çok hatta bu evlilikler gerçekteki evliliklerden de kimilerine göre daha sağlammış.

E nedeni de belli bence. Çünkü sanal alemde tanışma başladığı zaman herkes azgın ya o an gerçeklerden bahsediliyor derken insan başta gerçek başlayan birlikteliklere ise daha çok güveniyor da ondan. E kız isteme devri kapandı şimdi önce kızı sosyal medyadan dürtüyoruz falan. Zaman bunu gerektiriyor.

arkadaş numaraları

Bayan Numaraları

Tabii ki geldiğiniz gibi güven duymanızı bekleyemeyiz ama en azından ücretsiz canlı sohbet hattı üzerinden başta sohbet ederek ilerleyebilirsiniz. Hatlar ücretsiz olunca zaten başlama aşamasında direkt seks konuşmak da epey zor oluyor ama bu durum da güzeldir. Zaten kadın & erkek konuşsun yeter… kavgadan bile zevk alanlar…. Daha ne diyeyim ki. Yani zevkler ve renkler gerçekten de sınırsız.

Neyse ki telde sohbet hattı kullanıcıları sadece ücretsiz seçeneklerde erkeklerden meydana gelmiyor. Bayanlar da var ve sohbet etmek istiyor aksi olsaydı eminim erkekler isyan ederdi ama bayanların da azması normal lakin çaba gerektirir bu durumu işlemek önemlidir ve zaman gerektirir erkekler için ama bayanlar da önünde sonunda kıvama gelir sizinle dilediğiniz gibi açık seçik sohbetlere girişirler.

İlgili Kategoriler