Whatsapp Kız Arkadaş Numaraları

Değerlendirme:
5/5
ilgisini Çeken Muhabbet: Whatsapp Kız Numaraları
İletişim: 003535157320
Hemen Ara

Dünyanın belli başlı sohbet uygulamalarından birisi olan Whatsapp yaklaşık olarak 730 milyon kullanıcısı ile dünyanın en popüler ve en zirvede olan mesajlaşma programıdır.Popülerliği yüzünden her geçen gün biraz daha güncellenen bu mobil uygulama içerisinde her türlü olay bulunmaktadır.

İnsanlar eşi dostuyla arkadaşlarıyla sohbet etmek için güzel bir yol seçmişler ama uygulamayı suistimal eden kişilerde yok değil bizim konumuz bu kişiler değil arkadaşlar.

Whatsapp’da Kız Ayarlamak

Zor bir sanattır, herkes tarafından gerçekleştirilmesi kolay değildir.Tabi bu derecelendirmeyi whatsapp türk kızları için yaptık sevgili wap ziyaretçileri.Her tarafta trip ve kezbanlığından ödün vermeyen kızlarımızın ne kadar farklı yapıda olduklarını bilirsiniz.Malesef ki whatsapp’da da değişen birşey yok.

Peki nasıl whatsapp’da kız ayarlayabilirim diye sorular soruyorsanız kendinize bunun cevabı fazla uzun değildir.Bu evreye geçmeden önce SwarmFacebook gibi topluluk ağlarından gözünüze kestirdiğiniz birisinin numarasını almanız gerekmektedir.

Kesinlikle karşınızda ki kişiyle çok samimi ve demode kelimeler kullanarak konuşmayın, bunun için zamanı var daha ilk başlarda sakin tavırlar sergilemelisiniz yoksa istediğiniz kadar whatsapp kız numarası alma evresine gelin aksi durumda avucunuzda ki fırsat uçup gider.

Eğer çok zengin yada çok yakışıklı değilseniz elinizde ki imkanlarla sosyal mühendisliğiniz iyi olması gerekir, ağzınız laf yapamıyorsa en başından zaten kaybetmişsiniz demektir.

Zengin kızlarla tanışma rehberi adı altında bir makale yazacağız yakında onuda takip edebilirsiniz.

Olayı ne kadar güzel özetlemiş değilmi arkadaşlar, şu an için herşeyinizden fedakarlık edin whatsappta konuştuğunuz kişiye zaman ayırın ama lütfen çok samimi olmayın ilk başta.

Kız numaraları kategorimizde bu yazımız ile günü kapatıyoruz, okuyan herkese teşekkürler.

Ek Bilgiler : 

  • Whatsapp’ı bilgisayardan kullanmak için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz.
  • Whatsapp’da profiliniz fotoğrafınız öz çekim olsun.
  • Kişisel iletinize neşeli sözcükler yazın bol bol smile kullanın durum mesajınızda.
İlgili Kategoriler