Telefonda Sohbet Bayan

Seks ne demek sevişmek ne demek? Öncelikle insan beyninin iki durum arasında farklar olduğunu bilmesi çok önemlidir aksi halde yaşananlar asla zevkli olmaz. Telefonda sohbet bayanlarla seks konuşabilirsiniz ama inanın bana bu durum sevişme ve fetiş konuşmalar kadar asla zevkli olmaz. Fetişler dürtüsel bir durumdur slow da olabilir dominant da. Bu terimler yabancı kelime olduğu için bilmeyenler olabilir. O zaman Türkçe ifade edelim… Seksler her zaman sakin de olabilir sert de geçebilir ama önemli olan seksin nasıl geçtiği değildir önemli olan insana hitap edip etmediği meselesidir. Neden insanlar birbirinden farklıdır? Önemli olan bu milyarlarca olan farklılıklar içinde bizlere uygun, benzeyen insanları bulmak ve onlarla zaman geçirmek…

Her Kadın Zaten çok Güzeldir

Bedenen olan etkileşimlere çok değer veriyor olabilirsiniz. Hatta Telefonda sohbet bayanlarla zaman geçirirken onları öncesinde görmek seçimlerinizi etkileyebilir ama önemli olan aslında o kadınlarla ne kadar ortak yanınızın olduğudur. Bir söz vardır “her kadın güzeldir ne de olsa ışıklar kapalı sevişiyoruz” diye ve o kadar haklı bir söz ki bu! Yani fetişler ile alakalı doğru seçimleri yaparsanız bu durumda o bayanlarla yaşayacağınız sohbet çok daha fazla olur. Bunu bir düşünün ve muhakkak resimlere değer verin tabii ki ama aynı zamanda da bu bayan arkadaşların sizlere ne kadar hitap ettiğine de değer verin.

Seks Sevişmekten Değerli Değildir

Telefonda sohbet bayan olan kadınlar evet seksi konu edinir ama uzmansa eğer o kadınlar sizler de bir süre sonra fark edersiniz ki gündelik yaşamdan da bahsederler ve sizin seksüel anlamda neler isteyip istemediğinizi anlayamaya çalışırlar çünkü belki reelde taşınacak olan o sohbetin seks aşamasında en iyi verimi vermesi için insanların birbirini karakter olarak tanıması da önemlidir. Uzmanlık aslında hiç de sevmediğim bir kelime… bana soğukluğu çağrıştırıyor ama gerçekten de uzman olan kadınlar soğuk değildir aslında tam tersine sıcacıktır ve tenlerinde sizin dilinizi gezinirken hissetmek isterler. E o zaman bu kadınlara hadi istediklerini verin!