Sohbet Numarası

Değerlendirme:
5/5
İsim: Önay
ilgisini Çeken Muhabbet: Sohbet Numarası
İletişim: 003535157320
Hemen Ara

Sevgili sıcak sohbet hatları sakinleri yaklaşık olarak 2 ayı sizlerle geride bıraktık bu süreçte türkiyenin dört bir yanında yaşayan ziyaretçi kardeşlerimize talepleri doğrultusunda numara paylaşımlarında bulunduk. Oysa ki bu yaz dönemlerinde ne kadarda ihtiyacımız var değil mi ? Bu detayı aklımızda bulundurarak sizler için yeniden güzel kız sohbet numarası paylaşımlarına başlamaya karar verdik.

Kız Numaraları

Ücretli olarak telefonda konuştuğunuz bayanların numaralarının tamamına sohbet numarası denir. Peki bu ücret ne kadar oluyor ve piyasada ki fiyatlandırmalara göre sıcak sohbet hatlarının ücretlendirmesi nasıl diye soracak olursanız. Piyasada ki sitelere göre en ucuz en kaliteli sohbet kızlarını sizlerle paylaştığımızı bilmenizi isteriz.

Tüm operatörlerden dakikası 395 kuruş olarak tarifelendirilmiştir. Sohbet etmek isteyen birisi için aslında öyle aman amanda bir ücret değil, sonuçta içinizi ısıtacak güzel bayanların olduğu bir platform olarak düşünürseniz sohbet kızlarını şahsımızın görüşü gayette uygun fiyatlar.

sohbet numarası

Başladığımız günden beri, tek derdimiz beklentiniz olan bir bayan ile görüşmeniz herkesin zevkleri keyifleri değişkenlik gösterdiği için bazılarımız whatsapp kız numaraları takıntısı var bazılarımız ise normal telefonda konuşmak üzere kız numarası takıntıları var.Ama sonuç olarak bakıldığında erotik bir bayanın size olan yaklaşımını sesli olarak hissetmek tamamına değişebilinecek durumlardan birisi.

Sıcak Sohbet Numaraları

Sitemizde misal xxx diye her bayanın üzerinde bulunan numara sizi aldatmasın.Bu numara sabit hat olduğu için içeriğinde dahili numara tuşlayıp o şekilde ulaşmanız gerekmektedir.Hemen örnek vermek gerekirse altta ki bayanı inceleyelim.Numarası sitemizde ki tüm kızlar ile aynı ama dahili numarası diğerlerinden farklı.

İlgili Kategoriler