Sohbet Numaraları Ücretli Midir?

Değerlendirme:
5/5
İsim: Özperi
ilgisini Çeken Muhabbet: Sohbet Hatları
İletişim: 003535157320
Hemen Ara

Sohbet Numaraları kullanıcıları, bu bilgilendirme amacıyla başlatılmış bir başlıktır.Dikkatli bir şekilde okumanızı tavsiye ediyoruz.

Dünyanın neredeyse bir çok yerinde telefondan sıcak sohbet etmek popüler bir kültür aracıdır.İsteyen istediği şekilde arayabilir, istediği kişiyle sohbet edebilir.Bu başlık altında düşünecek olursak her şeyin bir bedeli olduğu gibi sohbet hatlarınında dakika bazlı ücretlendirmesi vardır.

Sitemizin belirli noktalarında dakikası üç doksan beş türk lirası olarak belirttiğimiz numaralarda bilgi dahilinde sohbet edebilirsiniz.Operatörünüze göre ücretlendirme farkı yoktur bütün operatörlerde ücret standart olarak belirlenmiştir.

Şu an için sadece türk sıcak sohbet hatlarında operatöründe konuşma öncesi band kaydı şeklinde “Dinlemiş olduğunuz hat dakika başı ücrete tabi tutulmaktadır.” diye bir not hizmeti veriyor.Gönül isterdi ki ücretsiz numaralar olsun sizinle paylaşalım malesef ki tarifeler bu yönde ilerleyen günlerde fiyatlarda herhangi bir güncelleme olur mu diye soracak olursanız bu şimdilik akıllarda soru işareti bırakan bir soru.

Hepinize keyif dolu dakikalar diliyoruz.

İlgili Kategoriler
İlgili Etiketler