Siberalem Türkiyenin Popüler Arkadaşlık Sitesi

Değerlendirme:
5/5
İsim: Özgül
ilgisini Çeken Muhabbet: Siberalem
İletişim: 003535157320
Hemen Ara

Türkiyenin en popüler arkadaşlık sitelerinden birisi olan hatta bu alanda eşsiz bir site olan siberalem ile ilgili bugün sizlere bilgiler vereceğiz.Arkadaşlık siteleri ararken size yardımcı olacak bir başlıktır.

SiberAlem Kısaca Tanıtım ve Özellikleri ;
 • Siberalem.com olarak geçmektedir adresi.Yetişkinler için hazırlanmış bir arkadaşlık sitesidir.Bu konuda güzel bir geliştirme yapıp kayıt formunda teyit amaçlı 18 yaş kontrolü yapıyor.
 • Kendi kullanmış olduğunuz üyeliği bir başkası ile paylaşmanız mümkün değildir, bu durum farkedildiğinde sistem tarafından süresiz yasaklanırsınız.
  • Üye olan herkesin rumuzu kendisine özeldir.Daha sonra herhangi bir değişiklik yapılmaz o yüzden siberalem’e üye olurken formları dikkatli bir şekilde doldurmanızı tavsiye ediyoruz.
  • Profil gizleme gibi bir olay yoktur, üye olduğunuz an itibariyle diğer üyeler tarafından etkileşim halinde olmanız mümkündür.
   • Flood ve benzeri durumlarda sistem yöneticileri tarafından uzaklaştırılırsınız.
   • Suç teşkil edecek, ve siteyi sıkıntıya sokacak her mesaj yazan üyenin sorumluluğundadır.Bu tür şikayet ve benzeri durumlarda siberalem avukatları gerekli incelemeleri yapmaktadırlar.

Neden Siberalem’de Gold Üyelik Satın Alayım ?

Site güzel bir site Sicaksohbethatlari olarak sitemize nazaren sadece site ve uygulama üzerinden sohbet hizmeti veren site, yaptığı kaliteli işler ile bizler tarafından takdiri haketmiştir.

Sitede iki tür üyelik tipi vardır.Standart Üyelik ve Gold Üyelik olarak iki seçenek mevcuttur.

Gold üyelik ücrete tabi tutulan bir üyelik tipidir ve kendi alanında avantajları vardır peki bu avantajlar nedir ?

    1. Siberalem.com’da Standart üyeliğe ek olarak, bir premium üyelik türü bulunmaktadır: Gold üyelik. Gold üye olunması durumunda, doldurulan formda verilen bilgilerin hatalı ve noksan olmasından dolayı ortaya çıkabilecek durumlarda, sorumluluğun üyede olduğunu, üye peşinen kabul eder.
    2. Siberalem.com’da Gold üye olurken oluşabilecek aksaklıklardan, bankalarla yaşanabilinecek problemlerden Siberalem.com sorumlu değildir.
    1. Site üyesi, kredi kartı ile aynı gün içinde, bir defadan fazla işlem yapmaya çalıştığında kendi güvenliği için, sistem tarafından sadece tek bir işlem yapmak üzere sınırlandırılır.
    2. Gold üyeler, üyelikten istifa ettikleri takdirde Gold üyelikleriyle ilgili tüm haklarını kaybeder.
    3. Siberalem.com, Gold üyelik satın alan, fakat siteden memnun kalmayıp “3 gün içerisinde” iade talebinde bulunan üyeye; ödediği parayı iade etmektedir. Her üye bu haktan sadece bir kez yararlanabilir. Bunun dışında kalan satın alınan üyelikler için para iade işlemi yapılmaz.
    1. Gold üyelere ait profiller Siberalem.com kurallarını ihlal ettikleri takdirde, tıpkı Standart üyelerin profilleri gibi yasaklı veya yasaksız reddedilebilir, iptal edilebilir. Yasaklanma durumunda gerekli düzenlemeleri yaptığı takdirde üyelik haklarına kavuşur ancak iptal edilen bir üyelik Gold üyelikle ilgili tüm haklarını kaybeder. Bu durumda, herhangi bir geri ödeme ya da kullanılmamış dönemlere ait ücretlerin iadesi mümkün değildir.
    1. Siberalem’in Gold üyelerinin üyeliklerinin kesintiye uğramaması için kredi kartı ile yapılan ödemelerde üyelik süresi sonunda üyelik otomatik olarak yenilenir. Üyeler üyelik tarihlerinin bitişinde Gold üyeliklerinin yenilenmesini istemezlerse bunu, “Üyelik Durumu” sayfasında yer alan “Otomatik Yenileme” ayarından değiştirebilirler.
    2. Siberalem.com’da Gold üyelikler kredi kartı, havale, PayPal ve mobil ödeme ile satın alınabilir. Kredi kartı yoluyla üyelik satın alanların kredi kartlarına ait bilgiler, üyenin isteğiyle üyeliğinin otomatik olarak uzamasına imkan tanınması için, sistem tarafından kaydedilir.
    3. Satın alınan üyelik pakedi yalnızca satın alan üyeliğe aittir, başka bir üyeliğe devredilemez.
    4. Satın alınan her üyelik paketi için Siberalem.com tarafından bir fatura kesilir. Gold üyeler fatura bilgilerine Hesap sayfasındaki Faturalar bölümünden ulaşabilirler. Faturalarının adreslerine gönderilmesini isteyen üyelerimiz Faturalar linkiyle ulaştıkları sayfaya adres bilgilerini girip “Faturanın adresime gönderilmesini istiyorum” kutucuğunu işaretleyebilir. Üyelerimiz kendileri adına düzenlenmiş evvelki tarihli faturaları da buradan izleyebilir.
    5. Gold üyeliklerde 1 aylık paket 30, 3 aylık paket 90, 6 aylık paket 180 ve 1 yıllık paket ise 365 günü ifade etmektedir.
İlgili Kategoriler
İlgili Etiketler