Erkekleri Etkilemenin Yolları

Değerlendirme:
5/5
İsim: Özlem
ilgisini Çeken Muhabbet: Seksi Kızlar
İletişim: 003535157320
Hemen Ara

Sitemizin konsepti dışında bir başlık olacak ama sizlerle paylaşmak durumundayız çünkü bu yönde oldukça fazla talep var bizde elimizden geldiğince yardımcı olmaya çalışacağız.İsmim Betül Sicaksohbethatlari sitesinde erkeklere yardımcı olmak adına başlıklar hazırlıyorum.

Bugün yine oldukça yardımcı bir başlık hazırladım sizler için, biz kızlar olarak erkekleri baştan çıkarmak, onları etkilemek heralde şu dünyada aldığımız en büyük haz, şimdi bazılarımız yorum olarak belirtecek zaten erkekleri baştan çıkarmak standart yaklaşımlar ile oldukça basit diye ama her erkek aynı değil, kaprisli, tripli bizim cinsimizin özelliğini taşıyan erkekler bile var diyebilirim.

Bizim hedefimizde ki kişiler bi nebzede olsa o kişiler..

Erkeklerin geneli aslında şu mantıkta ki kızlar ile beraber olur.Biraz annelik duygusunu ortaya koyan kızlarla birlikte olurlar.Peki anellik duygusundan kastımız ne ? Mesela sahiplenme duygusu, erkeği darlama, özgürlüğünü kısıtlama ve benzeri durumlar, eğer böyle bir kız olursanız üzgünüm istediğiniz erkeği elde edemezsiniz.Zaten bu tarz kızlar ile beraberliği olan erkeklere biz çaresiz, yoklukta ve benzeri ne kadar düşünce varsa onu uyguluyoruz.

Sıcakkanlı Olun !

Pozitifliği elden bırakmayın Sicaksohbethatlari’cılar çünkü erkekler artık kadınların problemlerini dinlemekten, negatif hallerini görmekten bıkmış durumdalar.Biz her ne kadarda türkiye standartlarında ki bir kadının davranışlarına zıt şeyler yazsak bile bugün çağdaşlık derecesine ulaşmış bütün ülkelerde bi o kadar sağlam bi o kadar sevimli ilişkiler bu şekilde devam ediyor.

Gizemli Haller içerisinde Olmak

Evet belki de başlığımızın en önemli noktası, sadece erkekler değil.Yaşadığımız  evren üzerinde kolay elde edilen herşeyin kaybıda bayağı kolay olur.O yüzdendir ki bi erkeğin zor sevdası olmak onun fedakarlığı ve harcadığı vakte değmeli.Kesinlikle kendinizi ağırdan satmayın olabildiğince gizemli olmaya çalışın.Her istenileni önüne koyarsanız, aşık et sonra hunharca davran mantığı olur kızlar. chat sohbet numaraları

Gözler ve Tebessüm

Bu konuda kendi tecrübelerimde oldukça ağır basmaktadır.Bir erkeği elde etmenin en etkili yollarından birisidir.Surat ifadenizi gözlerinizde yaşayın, gözleri gülen bir kadın her zaman için bir erkek tarafından masum bulunur.Masumiyet biz insanlarda olmasa bile en azından yapmacık dahi olsa deneyin.

Tavsiye ; İyi bir erkek aramaktan vazgeçin, çünkü ” İyi insan yoktur, iyi niyeti suistimal edilmiş insan vardır.” sözleriyle makaleme son vermek istiyorum.

Yorumlarınız için teşekkür ederiz.

İlgili Kategoriler
İlgili Etiketler