Bayan Tel No

Değerlendirme:
5/5
İsim: Lerzan
ilgisini Çeken Muhabbet: Bayan Numarası
İletişim: 003535157320
Hemen Ara

Erkekler eğlenceli şeyler yaşamak ister istemesine ama iki durumda yanılırlar birincisi kadınların eğlenmek istemediklerini düşünürler (e reeldeki hallerinden ötürü) diğeri de kadınların kendileriyle eğlenmek istemediklerini düşünürler. Yo aslında kadınlar eğlenmek ister ayrıca sizinle de eğlenmek ister. Aşırı bir kusur yoksa.

Bedensel engelden de bahsetmiyorum mesela adam 100+ kilo e bu durumda kadın kendisini geri çekebilir ama neler var ya… 100+ olmadığı zaman erkeklerle zaman geçirmeyen kadınlar da var ki tam ersi de var. İnsanların seksle alakalı ne isteyip ne istemeyeceklerini anlamak gerçekten de zor.

Eğer fetişler nedir ne yöne gider bir araştırma yapmak isterseniz o zaman işiniz zor çünkü sınırsız. Zevklerin ve renklerin sayısı asla tahmin bile edilemez (yoktur e sınırsız) bu nedenle de gelin bayan tel noları içinden sizlere uygun olanını seçin ve zevkinize bakın.

Lakin evet ucuz sex hattıda olsa az da olsa ücret ödediniz zaman ancak bu durumda zevk alabileceğiniz kadınlarla (konu seks ise) mutlu olabilirsiniz çünkü sizin elde ettiğiniz uzmanlığı en az sahibi olan kadınlar sizi eğlendirebilir. Bu da az da olsa ücret ödeyeceksiniz demek ama mutluluk için değer +güvenlik endişeniz yok +bir de bu bayanlarla sohbeti belki de reelde yaşayacaksınız yani bu alemde a ne zaman z olur ve ne zaman ne olur kimse asla bilemez e bu alemin de bu yani çok güzel zaten.

bayan tel no

Bayan Arkadaş Numara

Şimdi gelelim neden en ucuz sex sohbet hattıda olsa az biraz ödeme yapmalıyız konusuna. Ucuz olması önemli değil (maddi duruma göre değişir) ama pahalı olduğu zaman sizinle sohbet eden kadının sizi az eğlendireceğini de asla düşünmemelisiniz. Mal mı ya karşınızdaki kadın ya da erkek! Ne alaka yani operatör ücreti düşük olsa da sizleri memnun edebilir öyle değil mi?

Bu nedenle arkadaşlık telefon hatları üzerinden sohbet edin ama emin olun sitemiz gibi sizi önemseyen kuruluşlar sayesinde ücretli ya da değil güvenliğiniz emin ellerde asla bayanlara da bayanlara da taraflar aralarında paylaşmadığı zaman tel no vs. gibi kişisel bilgiler verilmez datalarımızı da üçüncü tarafla asla paylaşmayız. Zaten görüşmeler (sesli ya da mesaj fark etmez) uçtan uca şifrelidir yani onlar tamamıyla sizlere özeldir.

Sex Sohbet

Sex sohbet hattı üzerinde de vardır bu durum. Özellikle de bayanlarda “ben normal konuşuyorum” diye adlandırırlar kendilerini ama seks konuşmak anormaldir demektir bu da o da normaldir aslında. Erkek gibi söyle… deyiminin nedeni de bence budur ne de olsa kadınlar zevk de alsa bilhassa cinsel konularda aksini iddia ederler ya bu nedenle de “erkek ol, erkek gibi konuş” deyimi meydana gelmiştir.

İlgili Kategoriler