Bağımlılık Problemi Ve Uçup Giden Bir Hayat !

Değerlendirme:
5/5
İsim: Salkım
ilgisini Çeken Muhabbet: Sohbet Hattı
İletişim: 003535157320
Hemen Ara

Selamlar Sicaksohbethatlari ziyaretçileri, sitenizde ki bayanlarla ile sık sık sohbet ediyorum çünkü öylesine dolu bir hayatım var ki sanırım uzunca buraya yazmak dışında rahatlayabileceğim pek alternatif kalmıyordu.

Herşey bundan yaklaşık 4 sene önce başladı, internet cafe’de bir arkadaşımın bahis siteleri üzerinden kolayca para kaldırdığını görünce benimde bu şekilde para kazanabileceğimi düşünerek… Neyse bu kısmı uzatmanın anlamı yok. Neyse hemen hiç arkadaşıma haber vermeden evde kendimce girdiğim siteler isimlerini vermeyeceğim başladım oynamaya ki ben bu zamana kadar en ufak bir kart oyunu dahi bilmeyen, çayına çorbasına iddiaa’ya bile girmeyen ben bir anda kendimi sanal iskambil kağıtlarının arasında buldum.İlk zamanlar çok keyifli geliyordu ne kadar kaybetsemde zararımı 4 5 katı ile kazandığım oluyordu, lakin parayı çekemeden tekrar sitede harcayıp bitiriyordum. Çok uzun sürmedi 6 ay içerisinde 12 bin liralık kredi kartımın limiti sıfırlanmıştı ve her ay aldığım maaştan sosyal aktivitelerimi kısıp neredeyse büyük bir kısmını bu kağıt oyunlarına yatırmaya başladım.Bayağı zor dönemlerden geçiyordum kart ödememi yapmak için bankadan kredi çekip kart borcumu kapadım, fazla bir süre geçmeden tekrar kartımı bu oyun uğruna sıfırladım ki ben kartlarımla ilgili bir sıkıntıda bankayı aramaya üşenen ben ufak bir problemde gecenin kaçı olursa olsun bankayı arayıp yardmcı olmaları için uğraşıyordum.
1 hafta geçmeden tekrar limitim sıfırlandı ekstra üzerine birde kredi borcu bindi, iyi bir işim iyi bir maaşım vardı ama bu borçları ödemek hayatımın belki 1 yılını ipotek ettirmek gibi birşeydi.Afedersiniz sikilmek hoşuma gidercesine 30 bin TL kredi daha çektim bu sefer borç ödeme esnasına gelmeden o parayıda 2 günde eritmek zor olmadı.Bi insan kaybedeceğini bile bile neden bu hırs neden bu kadar heycan ile tekrar tekrar dener ki ? derken bu süreçte eşim kumar oynadığımı öğrendi ve profesyonel yardım için randevular almaya başladı sağolsun sırt sırta verip öderiz yeter ki bir daha bulaşma tarzında konuşmalar yapıyordu.

Bütün borçlarımı tek krediye çevirdim, eşimde popüler bir şirketin muhasebe alanında çalışıyordu.Onun adına kredi çektik ve borçların tamamını ödeyip, tek bir yere kredi ödemesi yapıyorduk.1 yıl sonra bütün borç bitti, verdiğim sözleri şu an hatırlayamıyorum bile bu lanete bir daha bulaşmayacağıma dair.

Son durumum : Eşim beni terketti, bankalara olan borcum 240 bin lira kadar, kirâmı dahi zor ödüyorum.Ailem eşimden bu yüzden boşandığımı bile bilmiyor ve aldığım maaş ile birikim yapıyorum sanıyorlar.Bir insan kendi kendisinin ipini bu kadar aptalca çekmesi umarım birilerine ders olur.

İlgili Kategoriler
İlgili Etiketler