Arkadaş Hattı Telefonları

Değerlendirme:
5/5
İsim: Tennur
ilgisini Çeken Muhabbet: Erkek Arkadaş
İletişim: 003535157320
Hemen Ara

İnsanlar arkadaş arıyor ya… gerçekten de ne acı. Yani nüfus aldı başını gidiyor ama nüfusla ters orantılı bir şekilde yalnız hissetme kat sayımız da artıyor. Sanal alemle de alakası yok. Sanalda da insanlar aktif ama sanal bir kısmı memnun ederken, mutlu hale getirirken bir kısmın derdine derman olamıyor.

Sanal asosyallik getirir sözüne inanmıyorum eğer öyle olsa sanal alemde meydana gelen evlilikler falan olmazdı. Yani insanlar bu alemde tanışıyor, kaynaşıyor ve olabilecek en yakın seviyeye evlilik aşamasına geliyor. E bu durumda internet sanaldır demek saçma olur. E tabii ki arkadaş hattı telefonları üzerinden yaşanan sohbetlere de dil uzatamayız.

E bu da gerçek oluyor o zaman ve burada meydana gelen arkadaşlıklar da gerçektir. Öyle değil mi? E yine bilinmez buradaki arkadaşlıkların ne boyutta olacağı yani belki reel daha sonrasında birliktelik ve belki de çok daha ötesine gidecek bunu kim bilebilir ki? Kimse bilemez.

Öte yandan evet erkek kullanıcı sayımız çok daha fazla ama canlı sohbet telefonları üzerinden sohbet ederken kadınlara ayrıcalık vermiyoruz asla kişisel bilgilerinize ulaşamazlar ve sizler de asla ulaşamazsınız. Aksi olsun ne kadar çok isterdiniz öyle değil mi?

Ama maalesef ne erkek ne de kadın ne ücretli ne de değil asla hiçbir durumda kullanıcılarımızın kişisel bilgilerini diğer tarafla ya da üçüncü bir tarafla paylaşmıyoruz hatta kayıt sırasında panel dışında sizlerden bizler de istemeyiz ve panelin içeriği de şifrelidir zaten bizler de göremeyiz. Çok huzur içinde tamamen zevk alarak sohbet edebilirsiniz demektir bu da.

arkadaş hattı

Seks Numaraları

Turkcell sex hattı üzerinden sohbet ederken başka az dominant olun o zaman kadın size çok daha fazla itaat eder zamanla kadın sahibe olsun. Artık zevklerinize göre ne yaşamak isterseniz. Aslında erkeklerin yaşamak istediklerini anlamak zor. E bu normal ne de olsa renkler ve zevkler birbirinden çok farklı bu nedenle de ücretli sohbetlerde bayanlara ait sadece (isterlerse) resim bulundurmalarını istemiyoruz bir de ek olarak profillerini karakterlerini anlatarak (seksle alakalı özellikle) sevdiği şeylerden bahsederek oluşturmalarını istiyoruz.

İlgili Kategoriler